İNEGÖL LED EKRAN REKLAMI

İnegöl Led Ekran Reklamı yani Digiboard Reklamları noktasında sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Birlik A.Ş. işbirliği ile yönettiğimiz reklam alanımızdan hemen rezervasyon yaptırarak tüm İnegöl halkıyla etkileşime başlayabilirsiniz. Dijital çağın gereksinimleri arasında doğan yeni reklam alanlarının başında gelen dijital ekranlar, diğer sabit reklam alanlarına göre önemli artılarıyla hayatımızda. Bu teknoloji ile artık reklamlarınız daha hareketli ve ilgi çekici oluyor. Animasyondan video film prodüksiyonlarına kadar tüm medya formatlarında ki reklamınızı yayınlatabilirsiniz.

SEÇENEK & ETKİLERİ

İnegöl’ün merkezi noktasına bakan çift yönlü ekranları.

REKLAM TÜRLERİ

Bu alanlar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her alan ve türde reklam yayını yapabilirsiniz.

ELİNİZDE REKLAM İÇERİĞİNİZ YOKSA

İnegöl led ekran reklamı alanımızda reklam yayını yaptırmayı düşünüyorsunuz ancak yayına aldıracak herhangi bir reklam çalışmanız yok mu? Çözüm için buradayız. Bizden Reklam Filmi Çekimi/Yapımı, Fotoğraf Çekimleri, Drone Çekimleri, Grafik Tasarımları talep edebilirsiniz. Prodüksiyon yapım ekibimiz ve tasarım ekibimizle yapacağınız görüşmeler sonucunda yapılacak çalışmaya göre ayrıca fiyatlandırma yapılır. Yaptıracağınız reklam filminizi veya diğer çalışmayı dilerseniz sosyal medya üzerinde de kullanabilirsiniz. Ekran süresine ve sosyal medya sürelerine özel formatta prodüksiyonlar yapılmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaptığımız onlarca havadan & yerden çekimli filmlerimize REKLAM FİLMİ YAPIMI sayfamızdan da göz atabilirsiniz. Veya direkt YouTube Kanalımıza giderek ilgili oynatma listesini izleyebilirsiniz.

Reklam Filmi Örneklerimize Buradan Bakabilirsiniz.

İnegöl Led Ekran Reklamları veya Film, Fotoğraf, Tasarım Yaptırmak İçin WhatsApp Hattımızdan Mesaj Bırakınız.

İNEGÖL LED EKRAN REKLAMI HATTI

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon

0

WhatsApp WhatsApp İle Bilgi Alın.