360 Derece Fotoğraf ve Film

360 Derece Fotoğraf ve Film Çekimi

Çok özel kamera ve ekipmanlarımızla havadan ve yerden 360 çekimleri gerçekleştiriyoruz. Örneklere ve açıklamalara alttan bakabilirsiniz.

Her Açıdan 360 Görüş Avantajı

İşinizin, ürününüzün, ortamınızın, bölgenizin fotoğraf/film çalışmasının tek bir kareye bağlı kalmasını istemiyor ve her noktaya özgürce görmek-göstermek istiyorsanız kesinlikle 360 çekimleri size göre.

Havadan 360 Çekimi Bizim İşimiz

Yerden yapılan 360 çekimlerini herkes bilir, görür. Ancak; 5 ile 500 metre yükseklik arası yapılan havadan 360 derece çekimleri henüz herkes görmemiştir. DSM Ajans farkıyla istediğiniz yükseklikten 360 D çekimi yaptırabilirsiniz.

360 Fotoğraf & Filmler DSM ile Her Yerde

DSM | Dijital Sanatlar Merkezi (DSM Ajans) olarak biz; İnegöl, Bursa, İstanbul, Eskişehir, Kütahya, Balıkesir bölgeleri başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hem yerden hemde havadan 360 derece fotoğraf, 360 derece film ve 360 sanal tur (Virtual Reality) hizmeti sunuyoruz.

360 Derece Çekim Fiyatları Nelerdir?

Yapılacak çalışmanın çeşitli şartlarına, içeriğine, prodüksiyon şekline ve diğer opsiyonlarına göre fiyatlar farklılık göstermektedir. Bu sebeplerden dolayı öncelikle talep ettiğiniz çalışmayı bildirerek görüştükten sonra doğru fiyatı alabilirsiniz.

İletişim bölümümüzden ilgili departmana ulaşabilirsiniz.


HAVADAN 360 DERECE FOTOĞRAF | İNEGÖL/OYLAT


HAVADAN 360 DERECE FOTOĞRAF | İNEGÖL İSAÖREN KÖY MAHALLESİ – SADİ TEKİN ARICILIK BÖLGESİ


HAVADAN 360 DERECE FOTOĞRAF | İNEGÖL DEVLET HASTANESİ ÖNÜ & DIET AND SMILE ADRESİ


Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon