Web Site Tasarım

Web Site Tasarım


 

web-tasarim-nedir

Web Sitesi ve Tasarımı Nedir? Kaç Çeşittir?

Herhangi bir kurumun, sanatçının, ürünün veya kişinin kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile ulusal ve uluslararası ağ ortamında yayınlanan online sistemlere web sitesi ve bu sitelerin oluşturulma sürecine de web tasarımı denir.

Metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçları kullanarak oluşturulan parçalar web sayfalarını, aynı sistem altındaki bütün web sayfalarının bir araya gelmesi ile oluşan bütün de internet sitesini oluşturur.

Web siteler ''Statik'' ve ''Dinamik'' olmak üzere 2 çeşittir. Bir de E-ticaret web siteleri vardır. Teknik olarak 2 tür den ayırmak mümkün olmasa da kullanım amacı ve farklı alt yapısı sebebiyle e-ticaret web sitelerinin kendilerine has bir çizgileri vardır. Günümüzde ayrı bir anlam kazanmış olmaları gerçektir.

 

 

profesyonel_web_tasarim

Çağın Medyası ile Hayallere Erişim

Web sitesi çağın medyası olan Internet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur. Bilindiği üzere Internet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği açısından diğerlerinden ön plana çıkmaktadır. Bir web sitesi sayesinde, Firmanızın tanıtımını yada kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz. Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır. Sitenizi ziyaret edenler firmanız yada ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacak, hayallerinize erişmek daha kolay olacaktır.

 

 

Web siteniz dünyaya açılan kapınız ve uluslar arası tek vitrininizdir.

Dünyanın en ünlü ve en elit caddesinde mağazanız veya herhangi bir çalışma alanınız dahi olsa sadece o caddeye gelecek olana sunum yapabilme lüksüne sahipsiniz. Ancak; web siteniz varsa tüm caddeler ve sokaklar sizindir. Tüm dünya müşterileri size ve ürünlerinize bir tık kadar uzaktadır. Web sitesizseniz kimliksiz, vitrinsiz, ulaşılmaz ve malesef fazlasıyla demodesiniz. Gelin, faydalı bir toplantı ile web sitenizin temellerini atalım, dünyaya açılan kapınız olsun.

.

DSM Ajans web site tasarımları ile sadece web site tasarımı yapanlar arasında ne farklar olabilir?

Sadece web site tasarımı yapanlara sadece web sitenizin görselliğini belirleyen tasarımınızı yaptırabilirsiniz. DSM'de ise web sitenizin tasarımının yanı sıra tüm multimedya ilavelerini de yaptırabilirsiniz.

 

 

WEB SİTE TASARIM NOKTALARI

  • Web Site Tasarımı
  • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) | (Hepsi Değil)
  • Metin Yazımı (Hepsi Değil)

 

DSM WEB SİTE TASARIMLARI

  • Web Site Tasarımı
  • Metin Yazımı
  • Seslendirme
  • Jingle (Müzik)
  • Fotoğraf/Film/Prodüksiyon
  • Arama Motoru Optimizasyonları (SEO)
  • Vd.

 

 

.Sosyal Medya ve Markanız

Sosyal Medya Ayağınız ve Sosyal Hesaplarınızın Web Siteniz ile Entegresi de Çok Önemli!

Sosyal medya hesaplarınızı oluşturalım ve web sitenize bağlayalım. İşinize uygun birimlerimizle omuz omuza çalışma başlatalım. Sosyal medya hesaplarınızı sosyal medya uzmanlarımıza ve onlara bağlı fotoğraf, film, müzik gibi multimedya ekiplerimiz size özel sayfa paylaşımları hazırlasınlar, takipçi sayınızı artıralım, web sitenize müşteri çekelim ve kazancınızla beraber hedeflerinizi destekleyelim.

.

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO

SEO, arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

Sizinde web sitenizin Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmasını isterseniz bize ulaşın.


 

Web Site Tasarımlarımız/Referanslarımız

www.dsmajans.com

www.buraksolmaz.com

www.sebboygayrimenkul.com

www.radyodeniz.com.tr

www.cafemellinegol.com | (Yapım Aşamasında)

www.imza.website | (Yapım Aşamasında)

www.moys.com.tr

www.seyranmobilya.com

www.sehrimobilya.com

www.ineviya.com

⁠⁠⁠www.abbaks.com

www.aryakoltuk.com

www.defnemobilya.com.tr

www.divanosofa.com.tr

www.dorakoltuk.com.tr

www.havadarreklam.com.tr

 


 


Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon