Billboard

Billboard

Metal ve plastik gibi malzemelerden imal edilen billboardlar genellikle 350 cm eninde ve 200 cm boyunda olurlar. Reklam ürünü asılması veya yapıştırılması için çerçeveli tasarıma sahip bu mecralar, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar yada kavşaklara konumlandırılır. Billboard; ülkemizde ve dünyada en yaygın olarak kullanılan açık hava reklam aracıdır.

Raket ve Totem gibi araçlar arasında en çok tercih edilen Billboardlar, açık hava tanıtım sektörünün 1990’lı yılların başında kullanmaya başladığı ilk reklam mecralarından biridir.

 

2000px-Billboard_logo.svg

 

Türkiye’de Billboard

Ülkemizde ilk olarak 1985 yılında Ankara’da kullanılmaya başlanmış olan billboard reklamı daha sonra büyük illerimize ve tüm ülkeye yayılmıştır. Günümüzde Türkiye’de açık hava reklamcılığında en çok kullanılan 2. reklam mecrasıdır.

 

İnegöl’de ve civarına Billboard tasarım + uygulama/uygulatma hizmetimiz.

Bulunduğumuz şehir İnegöl’de hem tasarım hemde basıp asma/uygulama işlemi yapıyoruz. Altta ki görsellerde yer alan İnegöl’de ki billboardan istediğiniz sayıda kiralama yapabilirsiniz. Bursa, Bozüyük, Eskişehir gibi yakın şehirler başta olmak üzere tüm Türkiye’ye de yalnızca billboard tasarım hizmetimiz vardır. Tasarım isteğinizi tarafımıza bildirin sizlere de hizmet sunalım.

 

İNEGÖL’DE Kİ BILLBOARDLAR

NOT: Bilboardlarımızı haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. Çok adetli kiralamalarda indirim uygulanır.

Ayrıca; fotoğrafı yayında olmayan 4 adet bölgede daha billboard hizmetimiz vardır. İletişim kurduğunuzda detaylı bilgi verilir.

 

Hizmet talebi için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon