DSM Yapımı Şarkı & Klip – KOÇ HOLDİNG Projesi

KOÇ HOLDİNG Projesi

Koç Holding talebi üzerine gerçekleştirdiğimiz sanat projesi ”Düşünülmeyeni Düşün” sanatçımız İMZA EZBERBOZAN tarafından Hip-Hop formatında şarkılandırıldı. Klip çekimleri Bursa’da faliyet gösteren Koç Holding şirketi olan TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. nin üretim tesislerinde yapıldı.

DSM Ajans gururla sunar.


DUYURU!

FİRMAMIZDA ŞARKI SÖZÜ VE BESTE ALIMI YOKTUR!

BU GİBİ ÇALIŞMALARINIZI MÜZİK YAPIM ŞİRKETLERİNE VE SANATÇILARA ULAŞTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.

DSM AJANS BÜNYESİNDE; KLİP ÇEKİMİ, GREENBOX ÇEKİMİ, İMAJ FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE WEB SİTE TASARIMLARI GİBİ HİZMETLER YER ALMAKTADIR.

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ.

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon

DSM Yapımı Şarkı & Klip – KOÇ HOLDİNG Projesi” üzerine 26 yorum

 1. Merhaba. Birçok hocam ve arkadaşlarım sesimin değerlendirilmesi gerektiğini söylüyor. Ben de denemek istiyorum

  1. Nursima selamlar.
   Ses konusunda denemek istediğin nedir tam olarak? Bizler ses sanatçılığı noktasında çok kapsamlı hizmetleri henüz sunmuyoruz. Ancak; reklam yapımlarımızda gerekli olan ses yetenekleri noktasında bize katılabilirsin. Değerlendirmemiz gerekecek.

 2. Selamun aleyküm. Şiir ve şarkı yazıyorum belirlediğiniz bir reklam film veya harhangi bir konu üzerine şiir şarkı ve söz yazabilirim. 🙂

 3. Merhaba sesimin güzel olduğu söyleniyor küçüklüğümden beri şarkı söylüyorum kendi Çapımda kendime güveniyorum yardımcı olup değerlendirirseniz çok sevinirim.

 4. Kendi bestelerim var ama imkanim olmadigindan dolayi duyuramiyorum sesimede guveniyorum

  1. Kerem merhaba. Bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemlerinin yanı sıra söz & beat (alt yapı) çalışmaları da yapılabilmektedir. Ek olarak klip çekimleri, fotoğraf çekimleri, kapak tasarımları ve web site tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız ve ulusal tv kanallarında yayınlanması ile müzik marketlerine dağıtım çalışmaları için için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

  1. Furkan merhaba. Bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemlerinin yanı sıra söz & beat (alt yapı) çalışmaları da yapılabilmektedir. Ek olarak klip çekimleri, fotoğraf çekimleri, kapak tasarımları ve web site tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız ve ulusal tv kanallarında yayınlanması ile müzik marketlerine dağıtım çalışmaları için için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

 5. Sesimi çok beğeniyorum ama müzik aleti çalamıyorum.. samsunda oturuyorum

  1. Nuran selamlar. Bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemlerinin yanı sıra söz & beat (alt yapı) çalışmaları da yapılabilmektedir. Ek olarak klip çekimleri, fotoğraf çekimleri, kapak tasarımları ve web site tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız ve ulusal tv kanallarında yayınlanması ile müzik marketlerine dağıtım çalışmaları için için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

 6. Merhaba,öncelikle iyi günler!
  Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde ikamet ediyorum.
  Ailem ve birçok arkadaşım sesimin değerlendirmesi gerektiğini söylüyor.
  Ben de internette arama yaptım ve karşıma ilk siz çıktınız o yüzden ilk size yazıyorum.
  Umarım kısa zamanda dönüş yaparsınız.

  1. Mehmet merhaba. Bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemlerinin yanı sıra söz & beat (alt yapı) çalışmaları da yapılabilmektedir. Ek olarak klip çekimleri, fotoğraf çekimleri, kapak tasarımları ve web site tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız ve ulusal tv kanallarında yayınlanması ile müzik marketlerine dağıtım çalışmaları için için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

 7. Merhaba ben de kendime ait besteler yapıyorum onları çalıp söylüyorum bir platform ile onları daha fazla kişiye duyurmal istiyorum bana zeynepaayaz instagram adresimden ulaşabilirsiniz

  1. Zeynep merhaba. Bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemlerinin yanı sıra söz & beat (alt yapı) çalışmaları da yapılabilmektedir. Ek olarak klip çekimleri, fotoğraf çekimleri, kapak tasarımları ve web site tasarımları gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız ve ulusal tv kanallarında yayınlanması ile müzik marketlerine dağıtım çalışmaları için için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

 8. Merhaba şirket çalışanları. BEN kendi çapımda rap yapıyorum daha profossenioal şekilde yapmam için desteğe ihtiyacım var .

  1. Tarık merhaba. Rap müzik konusunda bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemlerinin yanı sıra söz & beat (alt yapı) çalışmaları da yapılabilmektedir. Ek olarak klip çekimleri de gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

  1. Melek selam. Bünyemizde sadece söz ve müziği hazır olan çalışmalarınızın kayıt-mix-mastering işlemleri ve klip çekimleri gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız için müzik yapım şirketlerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

 9. Merhabalar yazdığım bir aşk şarkı sözüm var onu satmak istiyorum ilgileniyormusunuz

  1. Poyraz merhaba. Bünyemizde söz ve müziği hazır olan çalışmaların kayıt-mix-mastering işlemleri ve söz & beat (alt yapı) çalışmaları yapılmaktadır. Klip çekimleri, fotoğraf çekimleri, kapak tasarımları ve web site tasarımları da gerçekleştirilmektedir. Bunların dışında ki çalışmalarınız, söz-müzik satışınız, değerlendirme talebiniz, ulusal tv kanallarında yayınlanması ile müzik marketlerine dağıtım çalışmaları ile ilgilenmiyoruz. Bu gibi talepleriniz için müzik yapım şirketlerine veya sanatçıların bizzat kendilerine müracaat etmeniz daha doğru olacaktır. Teşekkürler.

Yorumlar kapalı.