GEMİ TERSANE DRONE ÇEKİMİ YALOVA

Gemi Tersane Drone Çekimi Yalova ve tüm şehirlerimizde devam etmektedir. DSM Ajans kalitesiyle çekim için WhatsApp: +90 (554) 400 13 99

Bölgeye profesyonel kaliteli havadan çekim hizmetini ilk getirenlerdeniz. Bursa, Yalova ve İstanbul başta olmak üzere ilçeler, köyler ve tüm Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaptığımız onlarca havadan drone çekimine buradan göz atabilirsiniz.

YALOVA'DA DEV OPERASYON

Yalova ‘da ki bilinen bir tersane önüne bakım için yanaşan Cement Courier isimli dev geminin geliş anı ve yanaştırma operasyonlarını havadan drone çekimi yaparak görüntüledik. Drone pilotlarımızın ustaca gerçekleştirdiği çekimi harika bir prodüksiyon ile sonlandırdık. Gerçekleştirdiğimiz gemi çekimlerin filmini bu sayfadan veya YouTube Kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Gemi Tersane Drone Çekimi Yalova

''Filmi İzle''

Gemi Tersane Drone Çekimi Yalova ve Civarda İlklerdeyiz

Gemi Tersane Drone Çekimi Yalova ve tüm bölgeye profesyonel ve kaliteli havadan çekim hizmetini ilk olarak getirenler arasında yine ilklerin ajansı DSM Ajans olmuştur. Her alanda olduğu gibi bu alanda ki hizmetlerimizi de sizlere gururla sunuyoruz.

Havadan Fotoğraf ve Havadan Film çekim + prodüksiyon hizmetimizi Yalova, Bursa ve tüm civar bölgede ilk günden bu yana en iyi şekilde devam ettiriyoruz. Gemi tersane drone çekimi Yalova şehrimizin yanı sıra yüzden fazla havadan çekim tecrübemiz ve tüm farklı alanlarda ki referanslarımız, bu iş üzerinde elde ettiğimiz uzmanlığımızı garanti eder. | Hemen Ulaşın: 0554 400 13 99

Tüm havadan çekim fotoğraf ve havadan çekim video ihtiyaçlarınızda 4 yıl üzeri tecrübeli Drone pilotlarımızla hizmet veriyoruz. Tecrübesiz ve yeteneksiz drone pilotlarıyla alacağınız sonuçlar agrasif, sallanan, ne yapmaya çalıştığı belirsiz ve plansız video çekimleri olacaktır. Bize ulaşın; planlı ve doğru noktalardan yapacağımız sinematik çekimlerle gemi tersane drone çekimi Yalova projenizi iyi sonuçlara taşıyalım.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaptığımız onlarca havadan drone çekimlerimize göz atabilirsiniz. Tümünü görmek için videonun sağ üst köşesindeki liste işaretine tıklayın veya direkt YouTube Kanalımıza giderek ilgili oynatma listesini izleyebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımız olan Instagram/dsmajans & Facebook/dsmajans üzerinden takipçilerimize bu havadan drone çekimi ile iyi akşamlar diledik. Sizde ihtiyacınız olan tüm paylaşımlar ve film/fotoğraf projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz. 

Yalova şehrimizin yanı sıra Tuzla ve Bursa başta olmak üzere tüm kıyı şehirlerimizde yaptığımız havadan drone çekimi operasyonlarını bir çok alanda gerçekleştirmekteyiz. Bu alanlar başta olmak üzere diğer tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

Yalova ve Tüm Şehirlerde Drone Çekimleri Yaptırmak İçin Bize Hızlı İletişim WhatsApp Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

Yalova Drone Çekimi Hattı

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon