İnegöl Drone

İNEGÖL DRONE ÇEKİMİ

İnegöl Drone çekimi hizmetlerimiz merkez ve civarında devam etmektedir. DSM Ajans kalitesiyle çekimler için WhatsApp: +90 (554) 400 13 99

İnegöl Drone Çekimini İlk Bizimle Tanıdı

İnegöl’e profesyonel ve kaliteli havadan drone çekimi hizmetini ilk olarak getiren yine ilklerin ajansı DSM Ajans olmuştur. Her alanda olduğu gibi bu alanda ki hizmetlerimizi de sizlere gururla sunuyoruz.

Havadan Fotoğraf ve Havadan Film çekim + prodüksiyon hizmetimizi İnegöl ve civar bölgede ilk günden bu yana en iyi şekilde devam ettiriyoruz. Yüzden fazla havadan çekim tecrübemiz ve tüm farklı alanlarda ki referanslarımız, bu iş üzerinde elde ettiğimiz uzmanlığımızı garanti eder. | Hemen Ulaşın: 0554 400 13 99

Tüm havadan çekim fotoğraf ve havadan çekim video ihtiyaçlarınızda 4 yıl üzeri tecrübeli Drone pilotlarımızla hizmet veriyoruz. Tecrübesiz ve yeteneksiz drone pilotlarıyla alacağınız sonuçlar agrasif, sallanan, ne yapmaya çalıştığı belirsiz ve plansız video çekimleri olacaktır. Bize ulaşın; planlı ve doğru noktalardan yapacağımız sinematik çekimlerle projenizi iyi sonuçlara taşıyalım.

Sosyal medya hesaplarımız olan Instagram/dsmajans & Facebook/dsmajans üzerinden takipçilerimize bu havadan drone çekimi ile iyi akşamlar diledik. Sizde ihtiyacınız olan tüm paylaşımlar ve film/fotoğraf projeleriniz için bize ulaşabilirsiniz. 

Bölgeye profesyonel kaliteli havadan çekim hizmetini ilk getirenlerdeniz. Bursa başta olmak üzere ilçeleri, köyleri ve tüm Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaptığımız onlarca havadan drone çekimine buradan göz atabilirsiniz.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaptığımız onlarca havadan drone çekimine göz atabilirsiniz. Tümünü görmek için videonun sağ üst köşesindeki liste işaretine tıklayın veya direkt YouTube Kanalımıza giderek ilgili oynatma listesini izleyebilirsiniz.

İnegöl ve civarı başta olmak üzere tüm şehirlerde yaptığımız havadan drone çekimi operasyonları bir çok alanda gerçekleştirmekteyiz. Bu alanlar başta olmak üzere diğer tüm alanlarda havadan çekim hizmeti vermekteyiz.

İnegöl ve Tüm Şehirlerde Drone Çekimleri Yaptırmak İçin Bize Hızlı İletişim WhatsApp Hattımızdan Ulaşabilirsiniz.

İnegöl Drone Hattı

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon