Mega Çarşı’ya Mega Organizasyon DSM’den.

DSM Ajans Farkıyla Mega Çarşıya Mega Açılış!

Bursa/İnegöl’de 2003 yılından bu yana hizmet veren Mega Çarşı mağazalarının Atatürk bulvarında ki 4 katlı 2. şubesinin açılış organizasyonu tarafımızca gerçekleştirildi. Ünlü sanatçıları ve futbolcuları getirdiğimiz bu açılışa halkın ilgisi yoğundu.

 

Doğukan Manço ve İmza Ezberbozan sahnedeydi.

Ünlü merhum sanatçı Barış Manço’nun oğlu DJ Doğukan Manço‘nun yanı sıra, anlamlı şarkı ve gösterilerin sanatçısı İmza Ezberbozan‘da en sevilen çalışmalarıyla sahne aldı.

 

Eski ve yeni ünlü futbolcularda oradaydı.

Trabzonspor forvet oyuncusu Muhammet Demir ve eski dev kulüplerde forma giyen şimdi ise İnegölspor sportif direktörlüğünü yürüten İsmail Güldüren’de bizlerleydi. Beşiktaş’ın defans oyuncusu Serdar Kurtuluş ve eski Galatasaraylı kardeşi Serkan Kurtuluş’ta bizlerle olacaklardı fakat sağlık problemleri nedeniyle katılamadılar. Kendilerine acil şifa dileklerimizi tekrar buradan da iletiyoruz.

 

İnegöl ve civarından büyük katılım.

İnegöl ve çevresinden açılışa akın eden insanlar konseri organize ettiğimiz sokak ve caddeyi doldurdu. Bu unutulmaz güne eşlik eden tüm halkımıza sonsuz teşekkürler.

 

Ünlülerle fotoğraf çekimi ve selfie mutluluğu.

Konser ve açılış sonrası ünlülerle fotoğraf çekilmek için akın eden halkımızı geri çevirmedik ve sanatçılarımızı bir bir her seveniyle buluşturduk. Unutulmaz anlar yaşayan tüm vatandaşlarımız sanatçılarımızla sarılarak samimi pozlar verdiler. Hem ajansımızın kameralarına hem de kendi cep telefonlarına selfie pozları veren vatandaşlarımız oradan mutlu ayrıldılar.

 

En önemli anları fotoğraf ve video kayıtlarıyla ölümsüzleştirdik.

DSM Ajans fotoğraf ve film uzmanları da an ve an o dakikaları ölümsüzleştirdi. Uzman grafiker ve prodüktörlerimiz de o görüntüleri itina ile düzenleyip derleyerek arşivledi. Tüm arşiv altta ki ilgili albümlerdedir.

 

Teşekkür…

Bizleri tercih eden Mega Çarşı ailesine ve açılış organizasyonumuza teşrif eden tüm vatandaşlarımıza sonsuz teşekkürler.

Bir başka dev organizasyonumuzda buluşmak dileğiyle sevgiyle ve hoşça kalın…   ”DSM Ajans Ailesi”

 

Açılış Organizasyon Fotoğraf Albüm

_______________________________________________________________

Açılış Organizasyon Film

(Video görüntüler prodüksiyon ekibimizce işlenmektedir en kısa zamanda burada yayında olacaktır. Lütfen tekrar ziyaret edin.)

Tüm gelişmeler ve DSM Ajans etkinliklerinden anlık haberdar olmak için sosyal medyada ki sayfalarımızı takip edin.

Facebook – Instagram – Twitter’da: @dsmajans

 

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon