MODEF Film, Fotoğraf, Röportaj Hizmetlerimiz

MODEF katılımcısı firmalarımız için Film, Fotoğraf, Röportaj vd. hizmetlerimiz başladı.

Her alanda olduğu gibi fuar tanıtımlarında da en iyisi olmak için kolları sıvadık. Bize ulaşın, en iyi görüntü, en iyi çekim ve en zekice yapılmış prodüksiyonlarımızın farkını birde işin içinden sizde görün. Şu an sosyal medya kanallarımızda, hesaplarımızda ve websitemizde yayında olan tanıtım filmlerimiz ve diğer tüm konularda prodükte ettiğimiz filmlerimize bakarak bu alanda da çıkarabileceğimiz işi ön görebilirsiniz.

Fuar duyurunuzu Sesli, Yazılı ve Görselli Film ile Yapın

Tüm bunlara ek olarak ”Duyuru-Mesaj-İlan” filmi de hazırlayabiliriz. Fuar duyurunuzu seslendirmeli, yazı şovlarının olduğu ve firmanıza ait görsellerin geçtiği etkili ve kısa bir film prodüksiyonu yapabiliriz.

Fuar Alanının Yukardan Görüntüleri Elinizde Olsun İster misiniz?

Dilerseniz Ultra HD kameralı İnsansız Hava Araçlarımız ile fuar alanının havadan film ve fotoğraf görüntülerini sizin için çekelim, teslim edelim web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız başta olmak üzere her alanda kullanın.

Biz bu işe aşığız ve fark oluşturmak karakteristik yapımız.

Hizmetimizden memnun kalmadığınız takdirde paranızı iade ediyoruz! Tüm MODEF katılımcılarına ve ziyaretçilerine keyifli, hayırlı bol kazançlı fuarlar dileriz.

Bize e-posta adresimiz dsmajans@gmail.com dan veya 05544001399 – 05453751445 – 05316091889 WhatsApp hatlarımızdan anlık ulaşabilirsiniz.

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir