REKLAM FİLMİ YAPIMI

Reklam filmi yapımı noktasında ki önemi Coca Cola gibi dünyanın en bilinen markasının her ay bir reklam filmi ile karşımıza çıkıyor olmasından anlayabiliriz. Tüm bildiğimiz markalar neden aşağı yukarı her ay bir reklam filmi yaptırıyor? Markalaşmak ve ezberde kalıcılık için filmler olmazsa olmazdır. Katalog, broşür ve benzeri reklam ürünleriyle yerimizde sayacağımız büyük olasılıktır. Büyük ve bilinen marka olabilmek, nam/ün kazanmak için kesinlikle filmlere odaklanmak en doğru tercihtir. Bu noktada ki çalışmalarımızla her nokta ve ayrıntıda yanınızdayız.

Reklam Filmi Yapımı Yeterliliğimiz

Bir kaç yerden destek alarak değil, aklınıza gelebilecek tüm içerikleri kendimiz hazırlıyoruz.

Mobiliyum Mobilya AVM içinde ki Anne-Çocuk Festivalinin reklam filmi.

İnegöl Belediyesi Çözüm Merkezi hizmetinin tanıtıcı reklam filmi.

Mobiliyum Mobilya AVM içinde ki Anne-Çocuk Festivalinin reklam filmi.

İnegöl’de tüm dünyaya lojistik hizmetleri veren firmanın tanıtıcı filmi.

Tekstil ürünleri üreticisinin tanıtıcı reklam filmi.

İnegöl’de tüm dünyaya lojistik hizmetleri veren firmanın tanıtıcı filmi.

Türkiye’nin çeşitli yerlerinde yaptığımız onlarca havadan & yerden çekimli filmlerimize göz atabilirsiniz. Tümünü görmek için videonun sağ üst köşesindeki liste işaretine tıklayın veya direkt YouTube Kanalımıza giderek ilgili oynatma listesini izleyebilirsiniz.

Dilerseniz sosyal medya hesaplarımız olan Instagram/dsmajans & Facebook/dsmajans üzerinde bizi takip ederek film çekim esnasında ve sonrasında anlık olarak yaptığımız paylaşımları görebilirsiniz.

Reklam Filmi Yapımı | Reklam Filmi Çekimi

Bu Filmle İlgili Bölüme Buradan Bakabilirsiniz.

Bu Filmle İlgili Bölüme Buradan Bakabilirsiniz.

Bu Filmle İlgili Bölüme Buradan Bakabilirsiniz.

Reklam filmi yapımı hizmetlerimiz tüm şehirlerimizde devam ediyor. DSM Ajans filmlerine aşağıdan ve YouTube kanalımızdan göz atabilirsiniz.

Havadan ve yerden çekimli, iyi kurgulanmış, projenizi en iyi şekilde anlatacak, hayalinizi gerçeğe dönüştürecek profesyonel reklam filmi yapımı hizmetinde iddialıyız. Markalaşma sürecinde ilk akla gelen etken olması bakımından ısrarla her sektörden iş insanlarımıza faydalarını anlatmaya ve göstermeye devam ediyoruz. Her alanda olduğu gibi bu alanda ki hizmetlerimizi de sizlere gururla sunuyoruz.

Reklam Filmi Yapımı ve Tanıtım Filmi Yapımı + prodüksiyon hizmetimizi Bursa, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm şehirlerimize sunuyoruz. Proje bilgileri ve çalışma başlangıcı için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Onlarca reklam türünde film ve fotoğraf yapımı hizmetimiz/tecrübemiz ve tüm farklı alanlarda ki referanslarımız, bu iş üzerinde elde ettiğimiz uzmanlığımızı garanti eder. | Hemen Ulaşın: 0554 400 13 99

Tüm reklam filmi yapımı ve fotoğrafı ihtiyaçlarınızda 4 yıl üzeri tecrübeli yönetici & ekibimizle hizmet veriyoruz. Bize ulaşın; planlı ve doğru noktalardan yapacağımız sinematik çekimlerle projenizi iyi sonuçlara taşıyalım.

Bu alanlar başta olmak üzere aklınıza gelebilecek her alan ve türde reklam filmi yapımı olabilmektedir.

Bulunduğumuz bölgede ve gittiğimiz tüm şehirlerde ki girişimcilerimize reklam noktasında ve markalaşmak noktasında film yapımlarının gücünü anlatmaya gayret ediyoruz. Birebir yüz yüze veya web sitemiz ile sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaştığımız her firma ve kurum yetkililerine bu konunun önemini özellikle vurguluyoruz. Video film sanatları reklamsal yapım çalışmaları arasında mutlak kullanılması gereken, her konuya göre kurgulanabilen muhteşem bir kozdur. 

Olduğunuz Şehre Özel veya Ulusal Çapta Reklam Filmi Çekimi Yaptırmak İçin WhatsApp Hattımızdan Mesaj Bırakabilirsiniz.

Reklam Filmi Yapımı Hattı

Share
 on Facebook on Google on Instagram on Twitter on Youtube
Reklam, Yapım, Tasarım, Casting, Organizasyon

0

WhatsApp WhatsApp İle Bilgi Alın.